grzejniki

Po wielu prośbach zarówno stałych bywalców jak i również przypadkowych gości od dzisiejszego dnia jest możliwość zakupu plakatów, które widnieją na naszej stronie internetowej.

Wszystkie plakaty są bardzo wysokiej jakości, w formacie 300 dpi. Zamówienie plakatów jest możliwe w każdym rozmiarze. Rozmiar plakatów jest od 3500 do 6000 pikseli w zależności od plakatu.

Cena plakatu jest zależna od zamówienia. Cena za jeden plakat to jedyne 25 zł. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie.

Plakaty można kupić w naszym wirtualnym sklepie(przystankowy sklep będzie systematycznie uzupełniany kolejnymi plakatami), który ma miejsce na fan pagu Przystanku PRL, na facebooku:

https://www.facebook.com/PrzystanekPrl

Osoby zainteresowane zakupem plakatów zapraszamy również do bezpośredniego kontaktu przez adres mailowy:

przysprl@przystanekPRL.pl

Do wszystkich plakatów, mamy pełne informacje dotyczące daty wykonania danego plakatu, jak i nazwisko autora bądź autorów tej sztuki, którą cechował wysoki poziom artystyczny.
Dodatkowo przy każdym zamówieniu wysyłamy charakterystykę tematyki związanej z historią każdego z plakatów.

Nasze plakaty mogą być idealnym dodatkiem do imprezy tematycznej, filmu czy sztuki teatralnej lub po prostu nietuzinkowym detalem zdobiąc ściany mieszkań, biur lub pokoju o wyjątkowym designe.

Przed Wami, próbka poszczególnych plakatów jak pięknie mogą prezentować się na Waszych ścianach:

*****Zapraszamy*****

Propaganda, to pojęcie zna każdy…

Propaganda w okresie PRL-u była niemal wszędzie, w literaturze, muzyce, a nawet w sztukach plastycznych, można było spotkać kanony ”socrealizmu”. W PRL-u jednym z instrumentów przekazu o pokój i lepsze jutro socjalizmu były plakaty, które odgrywały i spełniały bardzo ważną rolę w życiu codziennym ludu pracującego, zarówno rolę informacyjną, no i oczywiście propagandową, o lepsze jutro socjalistycznej ojczyzny.

Propaganda była czymś w rodzaju dzisiejszej kultury masowej.

…Dzisiaj na każdym kroku mamy billboardy, reklamy, a wcześniej były plakaty propagandy…

W walce o socjalizm i lepsze naszej Ojczyzny…

Wielka przyjaźń dwóch narodów…

ZSRR obrońca pokoju…

Wielcy Przywódcy…

Armia Ludowa na straży pokoju, Milicja Obywatelska na straży bezpieczeństwa…

Plakaty Budowniczych PRL-u oraz przodowników pracy…

Imperialiści i wrogowie ludu…

Imperialiści – przedstawiciele kapitalizmu, koncentrujący się zwłaszcza nad monopolem produkcyjnym i gospodarczym oraz monopolem władzy, związanym z panowaniem świata. Wrogowie klasy robotniczej.

Bumelant – osoba, która unika pracy(stałego zatrudnienia)oraz regularnie unika swoich obowiązków w zakładzie pracy i niedbale tę pracę wykonuje.

Wódka Twój Wróg…

Naród z Partią, Partia z Narodem…

Frykasy PRL-u…