grzejniki

Po wielu prośbach zarówno stałych bywalców jak i również przypadkowych gości jest możliwość zakupu wszystkich plakatów, które widnieją na naszej stronie internetowej.

Zamówienie plakatu jest możliwe w każdym rozmiarze. Od rozmiaru A1 do rozmiaru A6 jak również w formacie DL – czyli 9,9cm x 21cm lub ewentualnie przez podanie rozmiaru indywidualnego niż te standardowe.

Cennik plakatów przedstawia się następująco:

A1 – 65 zł za jeden plakat, w przypadku dwóch plakatów lub więcej 45 zł

A2 – 65 zł za jeden plakat, w przypadku zamówienia dwóch plakatów lub więcej 45 zł

A3 – 45 zł

A4 – 45 zł

A5 – 45 zł

A6 – 45 zł

Format DL – 9,9 x 21cm – 45 zł

Plus 20zł za koszt wysyłki.

Plakaty drukujemy na papierze satynowym o grubości 200 gram. Taka grubość papieru, najlepiej dopasowuje się do ram i antyram.

Typ tzw. zadruku jaki wykorzystujemy przy drukowaniu plakatów jest klasy premium, a więc tylko najwyższej jakości.

Przyjmujemy również zamówienia na plakaty w wersji cyfrowej, które wysyłamy w formie pliku. Cena takiego plakatu to jedyne 25zł. Zdecydowanie, zawsze zachęcamy do opcji cyfrowej ponieważ jest to naprawdę niewielki koszt.

Co do plakatów w wersji cyfrowej to każdy plakat cechuje bardzo wysoka jakość, która jest w formacie 300 dpi. Rozmiar pliku z danym malunkiem jest od 3500 do 6000 pikseli, dzięki temu pozwala to na wydrukowanie plakatu, w każdym możliwym rozmiarze.

Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, a naturalnie przy większym zamówieniu zawsze można liczyć na wysoki upust.

Plakaty można kupić w naszym wirtualnym sklepie(przystankowy sklep jest systematycznie uzupełniany kolejnymi plakatami), który ma miejsce na fan pagu Przystanku PRL, na facebooku:

https://www.facebook.com/PrzystanekPrl

Osoby zainteresowane zakupem plakatów zapraszamy również do bezpośredniego kontaktu przez adres mailowy:

przysprl@przystanekPRL.pl

Do wszystkich plakatów, mamy pełne informacje dotyczące daty wykonania danego plakatu, jak i nazwisko autora bądź autorów tej sztuki, którą cechował wysoki poziom artystyczny.
Dodatkowo przy każdym zamówieniu wysyłamy charakterystykę tematyki związanej z historią każdego z plakatów.

Nasze plakaty mogą być idealnym dodatkiem do imprezy tematycznej, filmu czy sztuki teatralnej lub po prostu nietuzinkowym detalem zdobiąc ściany mieszkań, biur lub pokoju o wyjątkowym designie.

Przed Wami, próbka poszczególnych plakatów jak pięknie mogą prezentować się na Waszych ścianach:

*****Zapraszamy*****

Propaganda, to pojęcie zna każdy…

Propaganda w okresie PRL-u była niemal wszędzie, w literaturze, muzyce, a nawet w sztukach plastycznych, można było spotkać kanony ”socrealizmu”. W PRL-u jednym z instrumentów przekazu o pokój i lepsze jutro socjalizmu były plakaty, które odgrywały i spełniały bardzo ważną rolę w życiu codziennym ludu pracującego, zarówno rolę informacyjną, no i oczywiście propagandową, o lepsze jutro socjalistycznej ojczyzny.

Propaganda była czymś w rodzaju dzisiejszej kultury masowej.

…Dzisiaj na każdym kroku mamy billboardy, reklamy, a wcześniej były plakaty propagandy…

W walce o socjalizm i lepsze jutro naszej Ojczyzny…

Wielka przyjaźń dwóch narodów…

ZSRR obrońca pokoju…

Wielcy Przywódcy…

Armia Ludowa na straży pokoju, Milicja Obywatelska na straży bezpieczeństwa…

Plakaty Budowniczych PRL-u oraz przodowników pracy…

Imperialiści i wrogowie ludu…

Imperialiści – przedstawiciele kapitalizmu, koncentrujący się zwłaszcza nad monopolem produkcyjnym i gospodarczym oraz monopolem władzy, związanym z panowaniem świata. Wrogowie klasy robotniczej.

Bumelant – osoba, która unika pracy(stałego zatrudnienia)oraz regularnie unika swoich obowiązków w zakładzie pracy i niedbale tę pracę wykonuje.

Wódka Twój Wróg…

Naród z Partią, Partia z Narodem…

Frykasy PRL-u…