Kurczaki z grilla…

Rożen firmy ”PREDOM”, na takie cacko mogli sobie pozwolić tylko nieliczni. Do dzisiejszego dnia wykorzystywany w wielu gospodarstwach domowych, wyśmienicie spełniający swoją funkcję. Smak grillowanego kurczaka z takiej maszyny jest niepowtarzalny i wyjątkowy. Na zdjęciach produkt z końca lat 70-tych.

PREDOM to nie tylko Rożen…

Nie ma to jak przyrządzić pyszne ciasto, idealne na niedzielne po południe oraz naturalnie poprawiające samopoczucie gdy ponuro za oknem. Dla przypomnienia mikser oczywiście marki PREDOM, produkcja-przełom końca lat 70-tych i 80-tych.

Maszyna do szycia PREDOM-ŁUCZNIK model 466 tzw. ”walizkowa”, a więc z walizką zatrzaskującą się, dzięki czemu mogliśmy ten ciężki sprzęt szyjący przenosić z miejsca na miejsce. Produkcja z połowy lat 70-tych, ale to nie ma właściwie znaczenia bo niezawodna do dzisiejszego dnia. Bardzo ważna informacja, ŁUCZNIK to jedna z nielicznych firm z okresu PRL-u, która przetrwała i ma się dobrze w dzisiejszej erze brutalnego kapitalizmu, w którym ciężko o sukces i przebicie się rodzimego przedsiębiorstwa na rynku AGD.

Julian Pałka 1961r.

Oryginalny karton, a to już pewna informacja, że odkurzacz jest w stanie fabrycznym i nienaruszonym

Wszystkie parametry zamieszczone na etykiecie są nadwyraz czytelne i można śmiało przeczytać ważne informacje

Odkurzacz PREDOM-Zelmer, w pięknych kolorach, z mnóstwem funkcji, w pełni obrazujący moc oraz wielkość techniki AGD, Polski Ludowej w latach 70-tych. Nie mieliśmy się czego wstydzić. Tym bardziej, że te modele były po prostu niezniszczalne i służyły spokojnie kilkanaście dobrych lat albo dłużej. W końcu to PREDOM…